חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למפת מבשלות הקראפט בישראל >>

חברים שלנו

Benny's Cask Ale Pub

Benny's Cask Ale Pub

פאב אחד, יחיד ומיוחד במינו, שמתחבא במדרחוב ירושלים בכפר סבא. המקום הקטן של בני קריגר הוא פאב בסגנון אנגלי שמוזג רק בירות מקאסק ורק בירות ישראליות טריות (עם בירות אורחות מחו״ל מדי פעם). זהו פאב שכונתי ממש, שבו כולם מכירים את כולם. אין בו אוכל ויש בו בירה טובה וצוות שדואג שאף אחד לא ייהנה אף פעם. נסו להגיע בשישי בצהריים, כשהרחבה והדשא ממול מתמלאים באנשים מבוגרים וצעירים, משפחות עם ילדים והמון כוסות בירה.
רחוב ירושלים 46, כפר סבא | 09-7717627

מבחר המשקאות, תל אביב

מבחר המשקאות

לכאורה - עוד חנות אלכוהול. תכל׳ס - אחת מחנויות הבירה הטובות בישראל. מבחר המשקאות מחזיקים מגוון נהדר של בירות מכל העולם, כולל בירות ״נדירות״, מקפידים על שירות מעולה ומבין (חפשו את נואל) והמחירים מצוינים. מבחר המשקאות הייתה החנות הראשונה בתל אביב שנמכרו בה הבירות של הדובים ומאז אנחנו שם, ותמיד נהנים לקפוץ ולראות מה קורה בגזרת הבירה.
אבן גבירול 97, תל אביב־יפו | 03-524-9341

הופה הרצל!

הופה הרצל!

לכבוד יום ההולדת של חברת הכרם, יצאה לאחרונה סדרה מעניינת של שלוש בירות שהן שת״פ של מותגי הכרם (מלכה, נגב והרצל) עם מזקקת גלנפידיך. מדובר בשלוש בירות גדולות ועתירות אלכוהול, שיושנו בחביות גלנפידיך. פרויקט נהדר ומעורר קנאה שהובילו שני חברים יקרים שלנו - מאור הפמן (הרצל) שמנהל את המותגים הישראליים של הכרם, וגלעד דרור (הג׳ינג׳י) שממנכ״ל את מבשלת מלכה. שאפו חברים!

מבשלות הקראפט בישראל

locations-list-icon2-t
רשימת מבשלות
האם את/ה מעל גיל 18?
אינדירה Indira